FOTO/ Këngëtarja shqiptare zbulon kush ia bëri foton seksi në tualet

Këngëtarja simpatike, Vesa Smolica ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku nuk kurseu as përgjigjet lidhur me fotot provokuese që bënë zhurmë disa javë më parë.

Ajo theksoi se pas këtyre postimeve nuk fshihej asnjë arsye konkrete, ishin thjesht poza tërheqëse për instagram-in e saj.

Nga ana tjetër, Vesa sqaroi se në fakt foton e shumë komentuar në tualet, e kishte bërë vetë, duke vendosur celularin në cep e duke pritur numërimin e sekondave.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.