Dalin pamjet/ Shën Valentini i çmendur i Dan Bilzerianit me modelet (FOTO)

I rrethuar nga femra çdo ditë të jetës së tij dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as për Shën Valentin.

Dan Bilzerian dhe vajzat e tij u shfaqën në skena të nxehta më 14 shkurt. “Mbreti i Instagramit” organizoi një super festë me muzikë dhe modele gjysmë të zhveshura.

Por, këto festat e tij ndiqen dhe pëlqehen nga miliona njerëz në mbarë botën dhe jo më kot ai ka 28 milionë ndjekës në llogaritë e tij në mediat sociale.

Ai ka rrëfyer se pasuritë e tij e ka ngritur falë pokerit, duke u bërë një prej lojtarëve të suksesshëm në botë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/





LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.