Basketbollisti i njohur, skena të “turpshme” me bashkëshorten (FOTO)

Ai është një basketbollist profesionist dhe për gati katër muaj nuk luan, pasi ka patur një dëmtim në dorë.

Është fjala për Stephen Curry, i cili duket se është duke bërë disa ditë pushime së bashku me bashkëshorten e tij, Ayesha Curry.

30-vjeçari ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” një fotografi mjaft intime me të shoqen. Ylli i Golden State Warriors maban në duar Ayesha-n, teksa kjo e fundit e lëpin në ballë.

Në foton në fjalë, 30-vjeçarja mban veshur një palë bikini jeshil dhe zi, me një sfond të bukur të qiellit dhe maleve.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.