Pagoi 25 mijë paund, burri që u kthye në grua shpërfytyrohet pas operacionit (FOTO)

Rody Alves, njihet ndryshe si “Kukulla Njerëzore”, pasi ndryshoi gjininë nga mashkull në femër. Ai (ajo), i është nënshtruar disa operacioneve, por ky i fundit nuk ka shkuar shumë mirë, pavarësisht se pagoi 25 mijë paund, sipas mediave britanike.

Alves  i është nënshtruar disa operacioneve në një klinikë në Belgjikë, ku edhe ka hequr mollëzat tipike, që kanë burrat.

Në një pronocim Alves ka thënë se e ka të pamundur të flasë qartë dhe rrjedhshëm për shkak të  ndërhyrjes që ka bërë në fytyrë. Pamja pritet të jetë e përkohshme, pasi mjeku i ka thënë se do e fitojë sërish “shkëlqimin”.

Por ndër të tjera, ai (ajo) shprehet i/e lumtur pasi me këtë ndërhyrje kirurgjikale ka rezultatin që ka dashur gjithmonë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.