Oriola Marashi, prezanton logon e re të “Google” me gjoksin e saj (FOTOT)

Me bukurinë dhe me linjat seksi, Oriola Marashi rrëmben vëmendjen e të gjithëve.

Teksa po darkonte, ajo ka ekspozuar gjoksin, ku edhe na ka prezantuar me logon e “Google”.

Perveç “Google”, me gjoksin e madh, e ka bërë edhe fjalën “Boom” dhe “Zoom”.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.