FOTO/ Me valixhe mbi shpinë, shihni si ka përfunduar Princ Harry pasi hoqi dorë nga ‘mbretëria’

Princi Harry dhe Meghan Markle janë fotografuar së bashku për herë të parë që pas heqjes dorë nga titujt mbretërorë, teksa zbriten nga një aeroplan në Kanada në ditën e Shën Valentinit.

Fotografitë e marra ekskluzivisht nga DailyMail.com treguan çiftin mbretëror të buzëqeshur dhe që mbanin çantat e tyre.

Princi Harry mban në dorë një valixhe të madhe, kapele në kokë dhe vështirë të njihet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.