Doli me bikini në vendin mysliman, ylli televiziv masakrohet nga policia

Një britanike është arrestuar në Maldive, pasi ka dalë e veshur me bikini në publik. Turistja u arrestua në ishujt muslimanë Maldive për ekspozim të paligjshëm, ndësa gjatë arrestit u ankohej oficerëve se “po më sulmoni seksualisht”.

26-vjeçarja, Cecilia Jastrzembska tërhiqet zvarrë nga disa burra, të vendit konservator mysliman. u arrestua në ishujt muslimanë Maldive për ekspozim të paligjshëm, ndësa gjatë arrestit u ankohej oficerëve se “po më sulmoni seksualisht”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.