Anjeza që ndjek Ramën në zyrë, në Parlament dhe…shihni fotot!

Ka lënë ekranet e mëdha dhe emisionet që drejtonte dikur për të punuar në ERTV, ekranin e Kryeministrit Rama, i cili transmeton për momentin vetëm në “Facebook”.

Aty moderatorja e njohur ka rubrikën e saj. Pak ditë më parë, paparazzi e fotografoi Anjezën duke dalë nga Parlamenti. E veshur sport dhe me atlete, pa makeup dhe me nxitimin e një dite të ngarkuar, Anjeza ka biseduar me një punonjëse të Kuvendit dhe është larguar më pas që andej. Në verën e kaluar, Anjeza u rikthye në ekran për të prezantuar Maratonën e Këngës. /Panoramaplus.al

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.