VIDEO/ Gazetarja shpërthen në të qeshura, teksa lexon lajmin për rritjen e pensioneve

Gazetarja ruse, Aleksandra Novikova ka krijuar një situatë qesharake teksa nuk ka mbajtur të qeshurën gjatë transmetimit të edicionit live.

Ajo po jepte lajmin e mirë për rritjen e pensioneve që do të përfitonin personat me aftësi të kufizuara dhe veteranët e luftës kur u shpërqendrua.

E qeshura e saj sikurse dëgjohet nga video nis ndërsa është duke lexuar kronikën. Edhe pse u mundua që të qetësohej sado pak nuk ia doli dot të kontrollonte veten.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.