Veshje provokuese e pozicione të “rrezikshme”, prezantuesja e njohur zbulon më shumë seç duhet

Një veshje seksi, disa pozicione të “rrezikshme” dhe aparati fotografik kapi disa momente mjaft “hot” të Alessia Marcuzzi-t.

Prezantuesja e njohur italiane ishte duke realizuar një set të ri fotografik, aty ku tregoi format e saj elegante me veshjet provokuese.

Por teksa pozon e ulur në një tryezë, ajo duket se e ka kuptuar vonë se pozicioni i saj i ka treguar më shumë seç duhet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.