Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U përfol se është ndarë nga bashkëshorti, Tuna reagon për herë të parë  

Prej disa kohësh po përflitet për një ndarje të mundshme mes Tuna Sejdi dhe Patris Berishës. Aludimet kanë nisur kur këngëtarja e njohur postoi në rrjetet sociale fotografi vetëm me të birin me pushime.

Madje u tha gjithashtu se Tuna është kthyer në vendlindje së bashku me të birin dhe Patrisi nuk ishte me ta. Deri më sot nuk kishte reaguar asnjëri prej tyre, duke i lënë të tjerët që të hedhin dyshime të tjera.

Por pak më parë ka reaguar vetë këngëtarja. Ajo ka publikuar një foto në "Instastory" , ku shfaqet në një qendër estetike së bashku me kunatën e saj, duke treguar se të shtunën po e kalojnë bashkë.

Me këtë foto këngëtarja i hedh poshtë thashethemet që po qarkullojnë, megjithatë Tuna vazhdon të mos e ketë mbiemrin e Patrisit në rrjetet sociale dhe mos ta ndjekë atë në "Instagram".

[gallery ids="977735,970126,965415,977737,977738,965414,986201,965413,965412,965411,970129,894267,917610,894266,894268,917608,917607,894259,894258,894253,894254,894255,894256,894257,846713,836491"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore