“Tundim i pastër”, fansat “tërbohen” pas modeles që tregon më shumë seç duhet: A mund të të… (FOTO)

Me rastin e Shën Valentinit, Demi Rose, u ka dhuruar  13 milionë ndjekësve të saj disa poza mjaft sensuale.

Modelja britanike ka publikuar në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet e veshur me një body të kuq, që i ka nxjerrë në pah format e saj bombastike.

“Nuk jam Shën Valentini jot”, shkruan në një foto ku ka ekspozuar të pasmet. “Qëndroni jashtë ‘Instagram’-it tim, tundim i pastër”, shkruan 24-vjeçarja bashkëngjitur me disa poza të tjera, ku shfaqet duke kafshuar një trëndafil.

Sigurisht që pozat e saj janë pëlqyer me mijëra herë dhe komentet kanë qenë të shumta, ku fansat e kanë komplimentuar, e madje i kanë propozuar edhe për martesë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.