Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Thuajse të zhveshur, këngëtarja e famshme poston fotot e rralla me të dashurin 7 vite më të vogël (FOTO)

Lidhja e tyre duket se po bëhet gjithnjë e më e fortë, që kur nisën të dilnin bashkë vitin e kaluar. E tani 41-vjeçarja, Nicole Scherzinger, ka festuar Shën Valentin e parë me partnerin e saj 7 vite më të vogël, Thom Evans.

Nicole ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi të rralla me 34-vjeçarin. Në një pozë, ylli i “Pussycat Dolls” shfaqet duke ngrënë mëngjes me Thom, ku ajo ka veshur një këmishë nate të zezë ndërsa ai vetëm me tuta dhe pa bluzë.

Ndërsa në një postim në “Instastory”, Nicole ka postuar një foto mjaft të ëmbël, ku shfaqen gati duke u puthur.

[gallery ids="983725,957635,957627,985898,985899,985900,957632,957631,957629,957622,957623,957624,799262,918763,918761,918760,935152,918765,918758,903813"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore