Të frymëzuara nga Ivanka Trump? Femrat shkojnë pa reçipeta në punë, “çmendet” bota (FOTO)

Ivanka Trump ka marrë herë pas here vëmendjen e mediave të huaja, për shkak të paraqitjes së saj. Ajo është shfaqur disa herë në zyrë apo takime të rëndësishme pa reçipeta.

Mirëpo, ky trend është përqafuar nga shumë gra të tjera në mbarë botën. Ato kanë ndarë foto në rrjetet sociale ku tregojnë se kanë zgjedhur të shkojnë në punë pa reçipeta.

Këto të brendshme janë cilësuar si “burg për gjoksin” dhe vajzat duket se kanë zgjedhur “lirinë”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.