Parlamenti “PINK”, si u veshen deputetet para Shën Valentinit (FOTOT)

Kanë rënë menjëherë në sy për ngjyrën e zgjedhur. Vetë ngjyra pink tërheq vëmendjen sepse është shumë e ndezur. 

Kësaj i shtohet fakti që kur vijnë disa zonja të veshura me të njëjtën ngjyrë, me të vërtetë çuditesh.

Si këtë herë në Parlament, që deputetet në foto kishin zgjedhur për t’u veshur me pink.

Dikush fustanin, dikush pardesynë apo xhaketën, deputetet kanë zgjedhur kësaj here ngjyrën e preferuar të kukullës Barbie.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.