Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Paralizohet Britania, stuhia shkatërrimtare godet vendin (FOTO)

Pas stuhisë "Ciara", Britania e Madhe do të goditet nga stuhia "Dennis". Me qindra fluturime në vend janë anuluar, shërbimi i metrove ka pasur vonesa dhe disa zona të shkatërruara nga përmbytja e parë, po përgatiten për periudhën e dytë të motit ekstrem.

Më shumë se 40 mijë pasagjerë janë detyruar që të anulojnë fluturimet, duke krijuar kaos në vend.

Stuhia "Dennis" do të jetë si një goditje e dytë për komunitetet e shkatërruara nga përmbytja. "Ciara" shkaktoi 3 viktima dhe është cilësuar si stuhia më e fuqishme në dekada.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="985906,985907,985908,985909,985910,985912,985913,985914,985915"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore