Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nga vaska te puthjet romantike, Dua Lipa paralajmëron fanset femrat: Anwar është... (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka festuar Shën Valentinin e parë me të dashurin, Anwar Hadid. 24-vjeçarja ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet së bashku me 20-vjeçarin dhe shprehet se është “i saj”.

Duke u uruar të dashuruarve Shën Valentinin, Dua ka zgjedhur që në profilin e saj të publikojë disa momente romantike me vëllain e motrave milionere, Bella dhe Gigi Hadid.

Në foton e parë, Dua dhe Anwar shfaqen duke i dhuruar njëri-tjetrit një puthje romantike. Ndërsa në një tjetër modeli i njohur shfaqet teksa relaksohet në vaskë. Më pas këngëtarja e famshme ka ndarë me ndjekësit edhe disa poza të tjera me të dashurin e saj.

[gallery ids="907825,865224,865223,865219,986052,986053,986054,986055,986056,980440,961887,954923,923081,900386,900385,865225,865222,865213,865214,865218,865220,865211,865206,883038,954921"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore