Me bikini mikroskopike, ylli 24-vjeçar “çmend” të gjithë me format bombastike (FOTO)

Ylli televiziv, Chloe Ferry, ka dhuruar spektakël me bikinit e saj mikroskopike në plazhet e Dubait.

24-vjeçarja e veshur me një palë rroba banje ngjyrë portokalli shumë të vogla, ka zbuluar më shumë seç duhet nga format e saj trupore.

Gjithashtu vihen re edhe tatuazhet e shumta që ajo ka të gdhendur në trup, si dhe një pirsing që ka në kërthizë.

Ndërkohë gjatë këtyre pushimeve, 24-vjeçarja ka shëtitur edhe me një jaht luksoz, duke shijuar rrezet e diellit dhe bukuritë e Dubait.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.