“Mami s*ksi dhe e zjarrtë”, modelja e kolme kthen sërish sytë nga vetja e veshur vetëm… (FOTO)

Ashley Graham ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe në postimet e saj në rrjetet sociale shprehet se ndihet shumë e lumtur, e se tani familja e saj është e kompletuar.

Por në ditën e Shën Valentinit, modelja e famshme e kolme ka postuar disa fotografi ku tregon se janë realizuar para se të lindte djalin.

Në pozat në fjalë, Ashley shfaqet me një palë reçipeta të kuqe dhe një trëndafil në duar. Fansat e saj i kanë pëlqyer menjëherë fotot dhe nuk i kanë kursyer komentet për të.

“Mami seksi, e zjarrtë dhe seksi, e mrekullueshme, çfarë bukurie, e kuqja të shkon shumë”, janë disa nga komplimentet që modelja e kolme ka marrë me pozat që ka uruar gjithë të dashuruarit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.