Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Grabitet me armë në mes të ditës një argjendari përballë Drejtorisë së Policisë në Elbasan

Një argjendari ka rënë pre e një grabitje këtë të shtunë. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një person i armatosur ka hyrë në argjendari 'Diamant' duke marrë një sasi të konsiderueshme floriri si varëse, byzylykë, unaza si dhe sende të tjera me vlerë.

Po ashtu bëhet e ditur se grabitësi ka marrë një shumë të madhe parash që ndodheshin në banakun e argjendarisë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 përballë Drejtorisë Vendore të Policisë në Elbasan, por prezenca e efektivëve të policisë nuk i ka ndaluar që të kryej veprën kriminale.

Ndërkohë një grup hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e grabitësit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore