Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Disa gabime që ju bëjnë të dukeni lirë edhe nëse keni veshur rroba të shtrenjta (FOTO)

Vajzat e moshës 16 vjeç e lart shpenzojnë mesatarisht, 76% më shumë për veshje sesa burrat. Por jo gjithmonë e bukura dhe cilësia varet nga sasia e pareve që njerëzit shpenzojnë për blerjen e diçkaje.

Stilistët kanë krijuar një listë të këshillave që mund t?ju vijnë në ndihmë që të dukeni mahnitës dhe asnjëherë lirë.

"Bright Side" ka mbledhur disa këshilla që ju parandalojnë që imazhi juaj të duket i lirë. Shikojeni me vëmendje dhe vendosni si do visheni që të dukeni sa më bukur.

[gallery ids="985950,985951,985952,985953,985955,985956,985957,985958,985959,985960,985961,985962,985963"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore