Dashuria nuk njeh moshë/ 61-vjeçarja shijon Shën Valentin me të dashurin 36 vite më të vogël (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Madonna, ka marrë pak pushim nga turi i saj nëpër botë “Madame X”, për të shijuar një Shën Valentin romantik me të dashurin 36 vite më të vogël, Ahlamalik Williams.

Legjenda e popit ka festuar për dashurinë e saj me 25-vjeçarin në një restorant italian në Londër. 61-vjeçarja kishte zgjedhur që të vishej me një fustan dhe pallto të zezë. Ndërkohë në duar mbante një çantë të “Stella Cartney”.

Madonna kishte bërë një makijazh natyral dhe mbante një palë syze pop, ngjyrë rozë. Nga ana tjetër, i dashuri i saj ishte veshur më thjeshtë e më sportiv.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.