22-vjeçarja sfidon Demi Rose, fituesja e reality show çmend britanikët (Foto)

Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeç, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës.

Megjithatë, në postimin e ditës së premte në Instagram, ka ngritur dyshime për ndërhyrje kirurgjikale në fundshpinë.

Me bikini portokalli nga pushimet tropikale, Amber, dukej më e tonifikuar se kurrë, duke lënë vend për hamendësime për implante.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.