Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Tragjedia në Bulqizë, zbulohet shkaku i vdekjes së nënës dhe dy fëmijëve (Foto)

Ditën e sotme vendi u trondit nga një lajm i hidhur ku tre persona ndërruan jetë në Ostren të Madh në Bulqizë.

Ata ishin pjesëtarë të një familje dhe bëhet fjalë për nënën sëbashku me djalin dhe vajzën, ndërkohë që vajza tjetër ndodhet në Spitalin Ushtarak në Tiranë, në reanimacion për momentin jashtë rrezikut për jetën.

Sipas burimeve për Top Channel bëhet me dije se shkak i vdekjeve është helmimi, teksa akoma nuk është saktësuar nëse është helmimi nga gazi apo nga ushqimi.

Pritet që autopsia të zbardh ngjarjen e plotë.

Nëna, Rajmonda, bashkë me dy fëmijët, Rudinën 18 vjeçe dhe Fajtonin 14 vjeç, kanë humbur jetën, ndërsa Merita (vajza e vogël 8 vjeçe) ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

[gallery ids="985511,985512,985513,985516,985514,985515,985517"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore