Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shiu nuk e zbeh 'dashurinë', si e festuan Shën Valentinin politikanët (Foto)

Intervista e mbrëmshme e kryeministrit Edi Rama dhe Shën Valentini, kanë rizgjuar imagjinatën e rrjetit me meme.

Shihni disa nga fotot pikante, ku nuk mungon ironia therëse.

[gallery ids="985472,985465,985470,985466,985467,985468,985469,985471,985473,985474,985475"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore