Shën Valentini/ Fotot më të çuditshme, rastet kur çiftet janë turpëruar

Në të gjithë botën festohet sot dita e të dashuruarve. Në këtë ditë të veçantë, çiftet dëshirojnë një kujtim të bukur së bashku.

Mirëpo, jo gjithmonë ia arrijnë qëllimit për të realizuar foto të bukura. Më poshtë po u tregojmë fotot më qesharake për Shën Valentin.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.