Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rita jep lajmin e tmerrshëm, por “pa dashje” zbulon gjoksin (FOTO)

Rita Ora ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke vizatuar. Ndërkohë që të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i këngëtares, pasi Rita nuk kishte veshur reçipeta.

Në video, shqiptarja 29-vjeçare ka treguar se i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike për heqjen e bajameve dhe se procedura ka qenë e dhimbshme.

"Para dy javësh hoqa bajamet dhe më lejoni t?u them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem", u shpreh Rita.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="985150,985148,985154,985149,985160,985151,985152,985153,985155,985156,985157,985162,985159"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore