Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Rëndohet bilanci në Bulqizë, tre të vdekur dhe një në gjendje të rëndë

Tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë, pas shpërthimit të një bombole gazi në Bulqizë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës. Nuk dihet ende identiteti i personave të vdekur. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore