Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Pukjani i zemrës”, ja gjestet e ëmbla të Rudina Dembacajt e Mark Frroku për Shën Valentin (FOTO)

Është Shën Valentini i tyre i parë dhe po e festojnë në mënyrën më të ëmbël të mundshëm. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun, të cilët në fillim të këtij viti vendosën që të konfirmonin lidhjen e tyre të dashurisë.

Në ditën e të dashuruarve, aktorja e moderartorja e njohur e uroi partnerin me foton më të bukur, ku shfaqej e mbështetur te shpatullat e tij. "Gëzuar Shën Valentinin", shkruante ajo, ndërsa fotoja tërhoqi menjëherë vëmendjen e publikut.

Por nga postimet e tjera, duket se as ish-deputeti nuk e kaloi këtë Shën Valentin pa gjeste të veçanta për partneren. Ai i ka dhuruar Dembacajt një trëndafil të kuq si simbol të dashurisë së tij, ndërsa Rudina e ndau foton në "InstaStory"-n e saj.

Gjithashtu, në një tjetër pozë me Frrokun, aktorja i dedikon atij fjalët speciale: "Pukjani i zemrës".

[gallery ids="970083,973649,970521,985533,985200,985534,985535,973797,969683,934545,911597,911596,867797,867798,868947,833286,833290,850964,911595,922254"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore