Një puthje romantike në sy të të gjithëve, Ermali dhe Ami festojnë SHën Valentinin në… (FOTO)

Dita e Shën Valentinit i ka gjetur Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin më të dashuruar se kurrë. Që në mëngjes herët, Ami ka publikuar në profilin e saj në “Instagram disa fotografi mjaft të ëmbla me bashkëshortin e saj.

Ajo dhe Ermali shfaqen të ulur pranë një bari dhe në mesin e të gjithëve nuk kanë nguruar që t’i dhurojnë njëri-tjetrit një puthje romantike.

“Shpirtra të lumtur brenda dhe jashtë!”, shkruan Ami në postimin e saj në “Instagram” që ka marrë me mijëra pëlqime.

Ky Shën Valentin i ka gjetur ata në Zvicër, në promovimin e filmit më të ri të aktorit, “I Love Tropoja”, bashkë me një sërë aktorësh nga filmi, mes të cilëve, Arjola Shehu dhe Enca.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.