Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Një princeshë përrallash”/ Të gjithë sytë tek e bukura e Tropojës, Arjola shkëlqen në Zvicër (FOTO)

Arjola Demiri është aktorja që luan rolin kryesor në filmin e Ermal Mamaqit, ?I love Tropoja?. Prej disa ditësh, ajo ndodhet së bashku me disa prej aktorëve të filmit në Bern të Zvicrës ku kanë dhënë premierën e tij.

Në profilin e saj në ?Instagram?, e bukura e Tropojës ka publikuar ditën e sotme një foto që ka marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve. Ajo shfaqet me fustanin lejla që i tregon mjaft bukur shpatullat dhe që i ka dhënë një nur të bukur.

?Një princeshë përrallash. Shumë e bukur. Dashuri?, këto janë vetëm disa nga komplimentet që aktorja e ?Portokallisë? ka marrë në këtë foto që mblodhi edhe mijëra pëlqime.

[gallery ids="973400,973784,985401,985402,985403,985404,985405,978447,960494,959923,760802,760803,976222,976221,976220,976219,959922,953807,953798"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore