Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nga “dallëndyshja” në zonën intime tek emri i Icardit, këto janë tatuazhet e Wanda Nara-s (FOTO)

Jo vetëm çantat luksoze janë të rëndësishme për Wanda Nara-n, por bashkëshortja e Mauro Icardit ndan me futbollistin edhe pasionin për tatuazhet.

Biondja bukuroshe, në vitet e fundit, ka bërë disa tatuazhe të ndryshme. Disa janë zbuluar me kohë nga telekamerat e "Grande Fratello Vip", por ato më intimët janë shtuar së fundmi. Dhe është bërë e mundur që fansat t?i shohin nga postimet seksi e provokuese që Wanda ka bërë në rrjetet sociale.

Nga dallëndyshja në pjesën intime, te kryqi, emrat e 5 fëmijëve dhe të Icardit dhe avion, këto janë disa nga tatuazhet e argjentinases:

[gallery ids="985376,985377,985378,985379,985380,985381,985382,985383,985384,985385,985386,985387,985388,964227,964228,964229,952470,952468,952467,952466,964226,964225,960564,937639,911563,911555"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore