Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga daljet me etiketë në fustan te rënia mbi tortë, ja situatat që “turpëruan” të famshmit (FOTO)

Secili nga ne ka kaluar një situatë të pakëndshme që nuk dëshiron që t?ua tregojë të tjerëve. Për ne njerëzit e thjeshtë një gjë e tillë është e lehtë, e harrojmë shpejt sepse mund të jemi vetëm apo vetëm me pak dëshmitarë përreth.

Por për personazhet e famshëm është shumë ndryshe. Ata mund të ndodhen shpesh në situata të pakëndshme dhe që i shikon e gjithë bota.

Prandaj, gjëja kryesore është të ruani ndjenjën tuaj të humorit dhe t?i kujtoni vetes se gjithçka do të kalojë.

Ndërkohë "Bright Side" ka zbuluar disa nga këto situata të sikletshme ku kaluan disa personazhe:

[gallery ids="985363,985362,985364,985365,985366,985367,985370,985371"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore