Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kush është me Kejvinën? Poston videon duke udhëtuar me makinë e në sfond muzika e preferuar

Dy modelet e njohura, Kejvina Kthella dhe Vildane Zeneli, kanë treguar prej kohësh se janë dy mikesha shumë të mira.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, ato kanë zbuluar se prej disa javësh ndodhen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku duket se po merren me projektet e tyre.

Por ditën e sotme, Vildane ka publikuar në "Instastroy" një video të shkurtër, ku tregon se janë duke udhëtuar me makinë së bashku. "Me Shën Valentinin tim Kejvina, duke shijuar muzikën tonë të preferuar", shkruan ajo në video.

Të njëjtin postim e ka ripostuar Kejvina në "Instatory"-n e saj, duke lënë të kuptohet se 14 shkurtin po e festojnë së bashku.

[gallery ids="900605,900606,900607,891998,973342,892000,985526,985527,982630,982633,982634,907270,907271,907272,759050,882673,759035,877548,892751,759048,759046"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore