Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Keisi dhe Stresi pajtohen? Ja postimet romantike që bënë për ditën e të dashuruarve (FOTO)

Ish-partnerja e Stresit, Keisi, është bërë paksa nostalgjike këtë Shën Valentin. Ajo ka publikuar në "Instastory" një fotografi të vitit 2018, kur reperi i njohur ia mbushte dhomën e gjumit dhe shtratin plot me petale trëndafili që shkruanin "Të dua".

"Kthim pas në një Ditë të vërtetë Shën valentini", shkruan ajo në foton romantike, duke lënë të kuptohet se e ka marrë malli për surpriza të tilla.

Kujtojmë se pak ditë më parë Stresi postoi në "Instastory" një foto ku shfaqej së bashku me Keisin, teksa ai i kishte hedhur dorën në qafë për t?i dhuruar një puthje.

Edhe pse fotot e vjetër, ai i uroi bukuroshes 24-vjetorin e lindjes. Mos vallë këto janë shenja që tregojnë se gjërat mes tyre janë duke u rregulluar?

Por nëse doni më prova se dyshja është bashkuar, ja ku e keni një foto të çiftit që ka publikuar Stresi vetëm pak orë më parë, nga kopertina e revistës "Who", publikuar në 2019-n.

[gallery ids="832790,777744,782882,782879,777741,985498,982688,985496,982686,982687,777739,770582,770581,770610,770583,770578,770577,770576,866023,878725"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore