Ish-kandidatja e PS martohet pas festës së çmendur (FOTO)

Keti Bazhdari ka zgjedhur Shën Valentinin për të vendosur kurorën në Kishën Françeskane në Shkodër. Në një ceremoni rezervuar vetëm për miq të saj jashtë politikës, ajo vuri kurorë me Kejdin pas një bashkjetese disa vjeçare.

Ajo hyri në kishë shoqëruar nga babai saj Ndrek Bazhdari, i njohur si i burgosuri politik që përkrahu revolucionin hungarez të vitit 1956.Pas Kishës, dasma vijoi në një restorant buzë liqenit në Shkodër.Bazhdari ishte kandidate e PS-së për Bashkinë e Shkodrës, në zgjedhjet e 2015-s.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë festa e çmendur e beqarisë. Por ajo që merr vëmendjen e të gjithëve është torta pikante që kanë zgjedhur. Mbi tortë shihet që është vendosur një penis kremoz i veshur me smoking me papion.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.