Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Helmohen nga bombola e gazit, dyshohet për dy të vdekur në Bulqizë

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Bulqizë. Dyshohet se dy persona janë helmuar nga bombola e gazit dhe për pasojë kanë humbur jetën.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore