Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

FOTO/ Gjendet e varur në një pemë në pyll vajza e biznesmenit

Vajza e një biznesmeni ka vrarë veten, vetëm disa minuta pasi kaloi një krizë psikologjike, ndërsa ishte nën efektin e kokainës.

Katrina Fell, 23 vjeçe, papritur filloi të dridhej dhe frikësohej teksa po qëndronte e ulur në divan. Ajo u përsëriste vazhdimisht miqve se dëshironte të shkonte në shtëpi.

Pas kësaj, e reja ka marrë një taksi dhe ka ndaluar në një pyll afër shtëpisë së saj në Lancashire. Më vonë, 23-vjeçarja u gjet e varur në një pemë aty në pyll.

Miqtë e saj po merren në pyetje nga autoritetet për arsyet që mund të kenë çuar vajzën drejt këtij akti ekstrem.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="985138,985135,985136,985137,985140,985139,985134,985133"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore