Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Elvana Gjata "çmend" fansat nga Islanda, ekspozon format për Shën Valentin (Foto)

Elvana Gjata është shkëputur për pak kohë nga koncertet e saj dhe projektet muzikore për të shijuar pushimet në Islandë.

Dhe këngëtarja ka ndarë momente me ndjekësit nga pushimet e saj përrallore.

Elvana publikoi foto të nxehta e veshur me bikini duke "çmendur" fansa e saj. Ajo duket shumë tërheqëse dhe seksi në imazhet e fundit.

Duket se këngëtarja po relaksohet dhe po shkëputet nga ngjarjet e fundit  që kanë ndodhur. Kujtojmë se Elvana u zhgënjye shumë pasi zuri vendin e dytë në Festivalin e RTSH-së dhe menjëherë pas kësaj u largua drejt Amerikës.

[gallery ids="775218,985583,985582,879115,985578,985579,985580,985581,985584"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore