Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ylli televiziv me format XXL “çmend” paparacët, ja veprimi i turpshëm që bëri ndaj tyre (FOTO)

Ylli 33-vjeçar, e cila njihet për format XXL, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e paparacëve në çdo dalje të saj publike.

Është fjala për Lauren Goodger, e cila është fotografuar të mërkurën mbrëma teksa shijonte një darkë në restorantin “Mayfair's Bagatelle”.

Ish-ylli i “Towie”, u shfaq e gjitha e veshur në të zeza. Me një palë pantallona të gjëra dhe një këmishë me pak dekolte të hapur, 33-vjeçarja dukej në super formë.

Por kësaj radhe nuk ka kthyer vëmendjen me linjat e saj trupore, por me gjestin që ka bërë ndaj fotografëve.  Duke bërë një mimikë të keqe, Lauren u ka treguar paparacëve gishtin e mesit.

[gallery ids="982853,965237,965236,965234,982851,982850,984785,984786,984787,984788,984789,984790,984791,965224,965235,956422,956420,939463,939461,800186"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore