Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E shtrirë në shtrat me të brendshme, Bebe më e “nxehtë” se kurrë më parë: Në dhomën time... (FOTO)

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare që me talentin e saj e muzikën e bukur, na ka bërë krenarë në botë. Është fjala për Bebe Rexhën, e cila përveç vokalit të veçantë komentohet edhe për format e saj trupore.

30-vjeçarja ka një trup bombastik dhe herë kritikohet e herë komplimentohet, por rëndësi ka që Bebe gjithmonë ndihet mirë me veten e saj.

Një ditë më parë, Rexha ka publikuar në ?Instastory? disa fotografi ku shfaqet shumë provokuese e seksi njëkohësisht.

Në pozat në fjalë, Bebe shfaqet e veshur vetëm me të brendshme të zeza dhe e shtrirë në shtrat. ?Ishte një ylber në dhomën time?, shkruante 30-vjeçarja para se të postonte fotot, ku tregon se si ky ylber i ka rënë në fytyrë dhe trup.

[gallery ids="956185,984572,984573,940660,933789,876653,984566,984571,984569,984570,858620,984574,858619,858618,957177,956187,952412,952408,858615,858610"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore