Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

E pabesueshme/ Gruaja më e bukur në botë kap hajdutin brenda shtëpisë, çfarë ndodhi në vilën 3 mln paund (FOTO)

Kelly Brook është tronditur, pasi një hajdut i është futur brenda shtëpisë së saj. Modelja 40-vjeçarja po kthehej në shtëpi mbrëmjen e djeshme, kur ka kapur hajdutin brenda banesës së saj 3 milionë paund në veri të Londrës.

Ajo ka mbetur e traumatizuar nga kjo skenë e frikshme dhe është thirrur në polici për të dëshmuar për ngjarjen.

Mediat e huaja raportojnë se Kelly nuk ka pësuar asnjë lëndim. Hajduti ka marrë bizhuteritë dhe është larguar i qetë nga banesa.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="984330,984331,984334,984326,984339,984332,984327,984328,984333,984340,984341,984342,984343"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore