Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Upss/ Me streçe transparente që i tregojnë tangat e zeza, ylli 33-vjeçar nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)  

Ajo asnjëherë nuk e ka problem që të ekspozojë format e saj bombastike. Është fjala për Lauren Goodger, e cila së fundmi ka treguar më shumë seç duhet me veshjen e saj.

33-vjeçarja është fotografuar të martën në Kent me një veshje transparente. Streçet e saj ishin aq të holla sa i tregonin tangat e zeza. Ndërkohë lart mbante veshur një bluzë dhe një xhup po të zi, lëkure.

Ylli televiziv nuk i ka lënë vend imagjinatës së kalimtarëve, të cilët nuk i kanë kursyer vështrimet te të pasmet e Lauren.

[gallery ids="982850,982851,982852,982853,965236,965237,965235,965234,956422,965224,939463,939461,800189,800188,800186"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore