Puthja në buzë që nuk pritej, ja dy artistët që lanë pa fjalë publikun në “Sanremo” (FOTO)

U përfol se ka tension mes dy artistëve të njohur italianë, Tiziano Ferro dhe Fiorello. “Sherri” nisi kur këngëtari i famshëm lançoi hashtagun #fiorellohesht, duke bërë kështu që ai të ndihet keq.

Gjithashtu nisën edhe komente negative në rrjetet sociale kundër Fiorello-s. Por duket se gjërat nuk janë aspak keq mes tyre, pasi Tiziano ka publikuar në “Instasgram” një foto me aktorin e njohur dhe ky i fundit e ka postuar po të njëjtin imazh në “Twitter”.

Madje ata edhe kënduan së bashku në skenën gjigande të “Sanremo 2020”.  “Finalmente tu” ishte kënga që performuan dhe që në fund e mbyllën me një puthje në buzë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.