E kritikojnë për veshjet ekstravagante, Fjolla Morina shokon me deklaratën: Do dal e zhveshur… (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, “Kafja Express”, ku ka folur për jetën e saj.

Gazetari e ka ngacmuar Fjollën duke e pyetur për veshjet ekstravagante që zgjedh në videklipet dhe performancat e saj në skena të ndryshme.

Duke folur rreth komenteve të shumta që bëhen rreth saj në lidhje me veshjet e guximshme, Fjolla u shpreh se në kripin e radhës do të dalë krejtësisht e zhveshur.

Morina njihet për stilin e saj ndryshe në dukje dhe në deklarata, e që as kësaj radhë nuk nguroj të jap shumë prej tyre.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.