Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Burri që u kthye femër guxon me fustanin shumë të shkurtër: Të pasmet dhe gjoksi im... (FOTO)

Rodrigo Alves është shfaqur mbrëmjen e së mërkurës në rrugët e Londrës, teksa darkoi në një restorant të njohur.

36-vjeçari, i cili ka pranuar se tashmë ajo është një grua trasgjinore, guxoi me një fustan të guximshëm të kuq. Veshja i theksoi belin dhe bustin e bollshëm, pikërisht dy javë pasi iu nënshtrua një operacioni implantesh në gjoksin e saj.

Fustani ishte shumë i shkurtër dhe Rodrigo për pak sa nuk tregoi më shumë seç duhet teksa dilte nga makina e saj.

"Lëkura ime është e butë, të pasmet dhe gjoksi po bëhen çdo ditë e më të mëdha. Edhe flokët po rriten dita ditës", ka thënë ai për "MailOnline".

[gallery ids="980018,980019,980020,980021,980017,975448,975447,962236,962237,962231,962230,962235,975446,975445,975444,962238,962232,962233,962234"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore