Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos shkoni në Kanada, është...”, oferta joshëse e Madonna-s për Meghan dhe Harry-n: Ju jap me qira... (FOTO)

"Mos shkoni në Kanada, është kaq e mërzitshme atje!". Ky është mesazhi i drejtpërdrejtë i këngëtares me famë botërore, Madonna, për Princin Harry dhe Meghan Markle.

Ylli i pop-it ka publikuar në profilin e saj në "Instagram" një video ku u lutet atyre që të mos largohen nga Britania e Madhe. Madje ajo u afron apartamentin e saj luksoze me qira në Manhattan, me pamje nga Parku Qendror.

Një propozim i pazakontë, joshës, por po aq edhe ironik. Teksa po bëhej gati për një prej koncerteve të saj për "Madame X Tour", Madonna e përshkroi shtëpinë e saj të "mrekullueshme dhe se nuk ka asgjë më pak për të patur zili Buckingham Palace".

E si të mos joshësh nga një ofertë ekskluzive? Madonna u propozon Meghani-t dhe Harry-t që të mos largohen përgjithmonë nga Mbretëria e Bashkuar, por që ta konsiderojnë si "arratisje" në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ofertën që ajo u dha.

[gallery ids="968924,968923,965211,911995,979198,911998,820043,372757,351176,320424,311906,820045,820044,680569,965345,965344,965203,965210,965208,965201,963925"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore