Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Historia e burrit që u kthye në grua/ Tregon me krenari gjoksin e bërë me operacion: Kam shumë...

Rodrigo Alves ka treguar me krenari gjoksin pasi e bëri operacion. Në fillim të muajit janar, e ashtuquajtura Human Ken Doll guxoi që të pranonte se tani ajo është një grua transgjinore.

36-vjeçarja madje u shpreh se ndihej sikur ishte rilindur. Tashmë ajo është duke bërë operacione të vazhdueshme në mënyrë që të kthehet në një grua, në gjithë kuptimin e fjalës.

Biondja me forma bombastike la të kuptohet se ky është vetëm fillimi dhe se nuk do të ndalojë me operacionet. Madje Alves ka thënë më herët se shumë shpejt do të zgjedhë edhe një emër femre për veten.

"Jeta është shumë më e bukur tani që kam gjoks. Po e shijoj në maksimum dhe kjo është vetëm gjysma e saj që do të bëj për të qenë një femër", ka thënë ajo pasi ka bërë operacionin.

[gallery ids="975444,975445,975446,975447,975448,962238,962237,962231,962230,962235,962234,962232,962233"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore