Puthje pasionante me bashkëshortin në restorant, ja çfarë bën vëllai i Adelina Tahirit (FOTO)

Këngëtarja, Adelina Tahiri, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram” ku ndan me ndjekësit e shumtë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka zbuluar se ndodhet me pushime në një vend me dëborë. Madje ka publikuar foto e video teksa bën ski.

Po vëmendjen e mori një fotografi ku ajo shfaqet duke u puthur në mënyrë pasiononte me bashkëshortin, teksa ndodhen në një restorant. E këtë moment intim e ka kapur i vëllai i saj, Edmond Tahiri.

Kujtojmë se Adelina dhe avokati maqedonas zyrtarizuan lidhjen disa vite më parë, një lidhje për të cilën këngëtarja u kritikua pafund, për shkak të moshës së madhe të bashkëshortit. Ndërkohë çifti kanë edhe një djalë që e kanë pagëzuar me emrin Jon.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.