Keisi publikoi foton s*ksi, Sabiani ka dy fjalë për të bijën: U njohëm… (FOTO)

Prej kohësh Keisi Medini është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Vajza e këngëtarit të njohur, Sabiani, tërheq shpeshherë vëmendjen me bukurinë dhe format tërheqëse.

Madje Keisi ka arritur që të mbledhë mijëra ndjekës në profilin e saj në “Instagram”. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë dhe në të shkruan: “Duke jetuar jetën më të mirë”.

Teksa poza e saj ka marrë me mijëra pëlqime në sy bie komenti i të atit të saj Sabianit, i cili me stil ia tha dy fjalë.

“U njohëm si shumë”, i shkruan këngëtari në foto duke qeshur, të cilit Keisi i përgjigjet: “Vetë i bëre foto”.

Nga postimet apo nga daljet e përbashkëta publike, ata kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin. Madje Sabiani ka treguar se nuk i ka aspak problem pozat joshëse të vajzës së tij.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.